MÖBLER / Skåp & hyllor / Bokhylla 13229156
nr 1322 9156
Bokhylla
1950-tal. Bredd: 80 cm. Djup: 43 cm, höjd: 156 cm
Kondition: slitage
Utrop:
1.000 kr
Såld:
800 kr
måndag 27 april 2020
kl 19:22:52
500 kr
700 kr